Sülearvuti Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL 14" Core 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21SG007WMH GTIN: 198156207265
Pakkumised
859,90 € | |||
956,70 € | |||
963,00 € | |||
991,37 € | |||
946,89 € | |||
948,34 € | |||
958,72 € | |||
969,00 € +49,00 € | |||
979,00 €* | |||
979,00 €* | |||
979,61 € | |||
1010,17 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SG007WMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB4 | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 859.90 |
| Max. hind | 1039.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib