Sülearvuti Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL 14" Core 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21SG008PMH GTIN: 198156517050
Pakkumised
1058,31 € | |||
1062,49 € | |||
1100,82 € | |||
963,91 € −100,05 € | |||
1053,70 € | |||
1069,00 €* | |||
1069,00 €* | |||
1069,00 € | |||
1074,20 € | |||
1078,07 € | |||
1087,57 € | |||
1151,01 € +76,75 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SG008PMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB4 | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 963.91 |
| Max. hind | 1151.01 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib