Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) 14" Ultra 5, 32GB, 512GB SSD
Tootekood: 21QX00H5MH GTIN: 198157581326
Pakkumised
1799,00 € | |||
1780,08 € | |||
1785,66 € | |||
1859,00 € | |||
1920,80 € | |||
1739,89 € | |||
1748,95 € | |||
1778,40 € | |||
1781,81 € | |||
1799,00 €* −33,80 € | |||
1832,80 €* | |||
1832,80 € | |||
2059,04 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QX00H5MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Min. hind | 1739.89 |
| Max. hind | 2169.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib