Sülearvuti DELL Pro 16 PC16255 16" Ryzen 3, 8GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO501_PC16255_EMEA_NOR GTIN: 3707814895538
Pakkumised
643,51 € | |||
650,90 € | |||
673,22 € | |||
684,95 € | |||
629,04 € | |||
631,10 € | |||
638,00 € | |||
649,70 € | |||
658,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO501_PC16255_EMEA_NOR |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 629.04 |
| Max. hind | 719.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib