Sülearvuti DELL Pro 16 PC16255 16" Ryzen AI 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO603_PC16255_EMEA GTIN: 3707814885867
Pakkumised
1256,91 € | |||
1274,70 € | |||
1285,25 € | |||
1229,37 € −16,67 € | |||
1265,86 € | |||
1281,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO603_PC16255_EMEA |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 1229.37 |
| Max. hind | 1359.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib