Sülearvuti HP 250 Gen.10 15,6" i5-1334U 16GB 512GB
Tootekood: 1439797 GTIN: 198990614649
Pakkumised
592,48 € | |||
605,70 € | |||
617,52 € | |||
589,75 € | |||
605,70 € | |||
618,27 € | |||
620,70 €* | |||
620,70 € | |||
620,70 €* | |||
667,39 € | |||
710,67 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1439797 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 549.90 |
| Max. hind | 710.67 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib