Sülearvuti Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) 16" Ryzen AI 5, 32GB, 512GB SSD
Tootekood: 21QN004EMH GTIN: 199271447185
Pakkumised
1837,57 € | |||
1843,15 € | |||
1858,00 € | |||
1871,71 € | |||
1796,07 € | |||
1805,50 € | |||
1829,00 € | |||
1829,00 € | |||
1838,51 € | |||
1873,25 € | |||
1879,50 € | |||
1940,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QN004EMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1796.07 |
| Max. hind | 2079.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib