Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (Intel) 16" Ultra 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21SA0039MH GTIN: 199271047200
Pakkumised
1273,17 € | |||
1294,00 € | |||
1297,70 € | |||
1321,26 € +30,16 € | |||
1244,41 € | |||
1249,46 € | |||
1284,62 € +2,74 € | |||
1297,89 € | |||
1302,70 € | |||
1334,50 € +81,15 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SA0039MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1244.41 |
| Max. hind | 1539.50 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib