Sülearvuti HP NL Probook 450 G10 15.6" i5-1334U16GB512GBFHDW11P USL W11P
Tootekood: AD1R9ET GTIN: 198990388991
Pakkumised
744,30 € −0,80 € | |||
669,95 € | |||
701,27 € | |||
723,00 € | |||
732,50 € −0,76 € | |||
744,60 € −0,80 € | |||
752,98 € −0,85 € | |||
753,16 € −0,80 € | |||
755,27 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD1R9ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 669.95 |
| Max. hind | 969.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib