Sülearvuti DELL Pro 16 Plus PB16250 Intel Core Ultra 7 266V Laptop 40.6 cm (16") Full HD+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (8
Sülearvuti DELL Pro 16 Plus PB16250 Intel Core Ultra 7 266V Laptop 40.6 cm (16") Full HD+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (8
Tootekood: BTO202_PB16250_EMEA GTIN: 5902002303040
Pakkumised
1485,50 € +0,15 € | |||
1579,34 € | |||
1709,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO202_PB16250_EMEA |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1485.50 |
| Max. hind | 1709.50 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib