Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkBook 14 G8 21SG009APB W11Pro Intel 7 240H/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Arctic Grey/3YRS OS + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkBook 14 G8 21SG009APB W11Pro Intel 7 240H/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Arctic Grey/3YRS OS + CO2 Offset
Tootekood: 21SG009APB GTIN: 198156692733
Pakkumised
1069,00 € | |||
1078,35 € | |||
1109,00 €* | |||
1109,00 €* | |||
1124,52 € | |||
1124,59 € | |||
1151,01 € | |||
1187,97 € | |||
1302,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SG009APB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1069.00 |
| Max. hind | 1302.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib