Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkBook 14 G8 21SG00H8PB W11Pro i5-13420H/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkBook 14 G8 21SG00H8PB W11Pro i5-13420H/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offset
Tootekood: 21SG00H8PB GTIN: 199271111604
Pakkumised
892,30 € | |||
813,20 € +1,70 € | |||
828,43 € +1,23 € | |||
852,45 € | |||
855,67 € +32,26 € | |||
859,87 € | |||
875,52 € | |||
879,00 €* | |||
879,00 €* | |||
880,30 € | |||
887,38 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SG00H8PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 813.20 |
| Max. hind | 1139.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib