Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkBook 16 G8 21SH00JMPB W11Pro i5-13420H/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkBook 16 G8 21SH00JMPB W11Pro i5-13420H/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offset
Tootekood: 21SH00JMPB GTIN: 199271111628
Pakkumised
925,05 € | |||
941,00 € | |||
959,34 € | |||
969,27 € | |||
1015,50 € +9,20 € | |||
1123,00 € −3,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SH00JMPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 925.05 |
| Max. hind | 1123.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib