Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkBook 14 G5 2in1 21SQ0017PB W11Pro Ultra 7 255U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Touch/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offse
Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkBook 14 G5 2in1 21SQ0017PB W11Pro Ultra 7 255U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Touch/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offse
Tootekood: 21SQ0017PB GTIN: 198156692719
Pakkumised
1506,50 € −1,60 € | |||
1421,65 € −0,10 € | |||
1429,11 € | |||
1457,94 € −1,53 € | |||
1488,73 € −0,10 € | |||
1490,36 € −1,58 € | |||
1504,60 € | |||
1544,00 € | |||
1678,66 € +1,03 € | |||
1733,48 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SQ0017PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1421.65 |
| Max. hind | 1899.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib