Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkBook 14 G5 2in1 21SQ0017PB W11Pro Ultra 7 255U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Touch/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offse
Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkBook 14 G5 2in1 21SQ0017PB W11Pro Ultra 7 255U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Touch/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offse
Tootekood: 21SQ0017PB GTIN: 198156692719
Pakkumised
1583,02 € | |||
1589,30 € −45,55 € | |||
1641,32 € | |||
1662,58 € | |||
1677,36 € | |||
1677,91 € | |||
1712,00 € | |||
1718,80 € | |||
1740,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SQ0017PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1583.02 |
| Max. hind | 1889.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib