Sülearvuti HP EliteBook Ultra G1i Ultra 7 258V 14.0" 2.8K Touch OLED IPS BrightView 400 nits 32GB LPDDR5x SSD512 Intel Arc Cam 9 MP
Sülearvuti HP EliteBook Ultra G1i Ultra 7 258V 14.0" 2.8K Touch OLED IPS BrightView 400 nits 32GB LPDDR5x SSD512 Intel Arc Cam 9 MP
Tootekood: B9ZX2ET GTIN: 199251218521
Pakkumised
1899,00 € −1,99 € | |||
1787,95 € −5,35 € | |||
1823,05 € −1,91 € | |||
1848,00 € | |||
1848,00 € | |||
1874,25 € −0,12 € | |||
1879,85 € −2,02 € | |||
1888,30 € −2,00 € | |||
2018,79 € +1,21 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B9ZX2ET |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Min. hind | 1787.95 |
| Max. hind | 2389.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib