Sülearvuti HP EliteBook Ultra G1i Ultra 7 258V 14.0" 2.8K Touch OLED IPS BrightView 400 nits 32GB LPDDR5x SSD512 Intel Arc Cam 9 MP
Sülearvuti HP EliteBook Ultra G1i Ultra 7 258V 14.0" 2.8K Touch OLED IPS BrightView 400 nits 32GB LPDDR5x SSD512 Intel Arc Cam 9 MP
Tootekood: B9ZX2ET GTIN: 199251218521
Pakkumised
1922,76 € | |||
1930,40 € | |||
1955,50 € | |||
1964,00 € +127,00 € | |||
2017,54 € | |||
2022,63 € | |||
2092,00 € | |||
2098,19 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B9ZX2ET |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Min. hind | 1922.76 |
| Max. hind | 2149.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib