Sülearvuti HP Elitebook X G1i Flip Ultra 5 228V 14.0"WUXGA Touch IPS AG 400 nits 32GB LPDDR5x SSD512 Intel Arc Cam 5 Mpx AI 68Wh W1
Sülearvuti HP Elitebook X G1i Flip Ultra 5 228V 14.0"WUXGA Touch IPS AG 400 nits 32GB LPDDR5x SSD512 Intel Arc Cam 5 Mpx AI 68Wh W1
Tootekood: B9ZX3ET GTIN: 199251264085
Pakkumised
1747,00 € | |||
1639,25 € −1,70 € | |||
1651,30 € | |||
1653,21 € −23,57 € | |||
1682,43 € | |||
1721,88 € | |||
1727,75 € | |||
1734,40 € | |||
1739,90 € | |||
1808,37 € −249,81 € | |||
1859,03 € | |||
1919,00 €* | |||
1919,00 €* | |||
1961,66 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B9ZX3ET |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Min. hind | 1639.25 |
| Max. hind | 2199.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib