Sülearvuti HP Elitebook X G1i Flip Ultra 7 258V 14.0"WUXGA Touch IPS AG 400 nits 32GB LPDDR5x SSD512 Intel Arc Cam 5 Mpx AI 68Wh W1
Sülearvuti HP Elitebook X G1i Flip Ultra 7 258V 14.0"WUXGA Touch IPS AG 400 nits 32GB LPDDR5x SSD512 Intel Arc Cam 5 Mpx AI 68Wh W1
Tootekood: B9ZX4ET GTIN: 199251275463
Pakkumised
2086,80 € | |||
2506,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B9ZX4ET |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Min. hind | 2086.80 |
| Max. hind | 3241.90 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib