Sülearvuti Lenovo Yoga 7 16AKP10 Ryzen AI 7 350 16" 2.8K OLED 500nits Glossy 120Hz 16GB LPDDR5x SSD512 Radeon 860M Graphics 70Wh Wi
Sülearvuti Lenovo Yoga 7 16AKP10 Ryzen AI 7 350 16" 2.8K OLED 500nits Glossy 120Hz 16GB LPDDR5x SSD512 Radeon 860M Graphics 70Wh Wi
Tootekood: 83JU000SPB GTIN: 198157095977
Pakkumised
1328,30 € | |||
1172,50 € −45,30 € | |||
1211,00 € | |||
1225,23 € | |||
1258,18 € | |||
1288,90 € | |||
1311,90 € | |||
1324,70 € | |||
1324,80 €* | |||
1324,80 €* | |||
1348,12 € | |||
1367,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JU000SPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Min. hind | 1172.50 |
| Max. hind | 1429.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-26 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib