Sülearvuti Lenovo ThinkPad T16 Gen 4
Tootekood: 21QE0068MX GTIN: 198158923637
Pakkumised
1544,00 € | |||
1560,90 € | |||
1578,22 € | |||
1345,00 € | |||
1527,53 € | |||
1535,31 € | |||
1557,20 € | |||
1560,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QE0068MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1345.00 |
| Max. hind | 1619.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-30 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib