Sülearvuti Lenovo ThinkPad T16 Gen 4
Tootekood: 21QN004EMX GTIN: 199271336540
Pakkumised
1699,00 € | |||
1813,05 € | |||
1817,38 € | |||
1839,42 € | |||
1856,21 € | |||
1930,00 € | |||
1805,50 € | |||
1838,51 € | |||
1860,71 € | |||
1863,90 € | |||
1873,25 € | |||
1940,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QN004EMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1699.00 |
| Max. hind | 2079.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-07 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib