Sülearvuti DELL Notebook DC15250 CPU Core 3 100U 1200 MHz 15.6" 1920x1080 RAM 8GB DDR4 2666 MHz SSD 512GB Intel UHD Graphics Integrated E
Sülearvuti DELL Notebook DC15250 CPU Core 3 100U 1200 MHz 15.6" 1920x1080 RAM 8GB DDR4 2666 MHz SSD 512GB Intel UHD Graphics Integrated E
Tootekood: DC15250_RPLU_020_P GTIN: 144150500000
Pakkumised
533,70 € | |||
491,85 € | |||
527,84 € −1,48 € | |||
529,10 € −1,60 € | |||
530,60 € | |||
532,41 € | |||
536,75 € | |||
539,59 € −1,57 € | |||
555,96 € | |||
629,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC15250_RPLU_020_P |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 491.85 |
| Max. hind | 719.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-08 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib