Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 Gen 2
Tootekood: 21SA0039MX GTIN: 199271047323
Pakkumised
1260,57 € | |||
1271,63 € | |||
1276,80 € | |||
1075,00 € | |||
1227,00 € | |||
1292,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SA0039MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1075.00 |
| Max. hind | 1469.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-09 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib