Sülearvuti DELL Pro 14 PC14255 14" Ryzen AI 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO601_PC14255_EMEA GTIN: 2000001366516
Pakkumised
992,09 € | |||
1005,16 € | |||
1012,50 € | |||
1020,50 € | |||
1033,05 € | |||
987,60 € | |||
1017,56 € | |||
1029,00 €* | |||
1029,00 €* | |||
1029,60 € | |||
4837,03 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO601_PC14255_EMEA |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 987.60 |
| Max. hind | 4837.03 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib