Sülearvuti DELL Pro 16 PC16250 16" Ultra 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO107_PC16250_EMEA GTIN: 2000001366400
Pakkumised
1372,43 € | |||
1378,01 € | |||
1400,68 € | |||
1481,50 € | |||
1258,05 € +0,15 € | |||
1341,44 € | |||
1341,70 € +2,88 € | |||
1351,70 € −20,70 € | |||
1379,77 € | |||
1380,59 € +4,80 € | |||
1389,90 € +6,39 € | |||
1399,10 € | |||
1511,85 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO107_PC16250_EMEA |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1258.05 |
| Max. hind | 1511.85 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib