Sülearvuti DELL Pro 16 PC16255 16", Ryzen AI 7, 32GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO604_PC16255_EMEA GTIN: 2000001366318
Pakkumised
1500,08 € | |||
1505,66 € | |||
1608,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO604_PC16255_EMEA |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 1500.08 |
| Max. hind | 1608.10 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib