Sülearvuti DELL Pro 16 PC16255 Magnetite 16" Ryzen 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO507_PC16255_EMEA_NORD GTIN: 2000001366301
Eripakkumised
Pakkumised
1079,97 € | |||
1092,90 € | |||
1107,74 € | |||
1100,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO507_PC16255_EMEA_NORD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 1079.97 |
| Max. hind | 1112.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib