Sülearvuti DELL Pro 14 PC14250 14" Ultra 7, 32GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO108_PC14250_EMEA GTIN: 2000001366622
Pakkumised
1531,96 € | |||
1537,54 € | |||
1541,90 € | |||
1607,00 € | |||
1503,70 € | |||
1532,00 € | |||
1537,11 € | |||
1561,80 € | |||
1619,90 € | |||
1653,73 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO108_PC14250_EMEA |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1503.70 |
| Max. hind | 1659.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib