Sülearvuti DELL Pro 16 PC16250 16" Core 5, 8GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO006_PC16250_EMEA GTIN: 3707815106930
Pakkumised
617,20 € −38,50 € | |||
641,64 € | |||
646,44 € −40,17 € | |||
656,41 € | |||
659,30 € −38,95 € | |||
605,25 € −37,90 € | |||
629,53 € −37,76 € | |||
632,60 € −36,50 € | |||
643,84 € −12,56 € | |||
738,66 € | |||
859,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO006_PC16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 605.25 |
| Max. hind | 859.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib