Sülearvuti DELL Pro 14 PC14250 14" Core 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO010_PC14250_EMEA GTIN: 3707815106947
Eripakkumised
Pakkumised
1086,62 € | |||
1099,69 € | |||
1102,76 € | |||
1114,53 € −34,47 € | |||
849,99 € | |||
1069,75 € | |||
1097,91 € | |||
1107,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO010_PC14250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 849.99 |
| Max. hind | 1179.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib