Sülearvuti DELL Pro 16 PC16250 16" Core 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO010_PC16250_EMEA GTIN: 3707815106954
Pakkumised
1039,24 € | |||
1060,50 € | |||
1063,15 € | |||
1098,78 € | |||
1129,00 € | |||
1137,54 € | |||
1144,00 € +45,76 € | |||
999,60 € +1,60 € | |||
1048,42 € −3,32 € | |||
1054,70 € | |||
1073,40 € | |||
1207,00 € | |||
1539,30 € +310,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO010_PC16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 999.60 |
| Max. hind | 1539.30 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib