Sülearvuti HP EliteBook X Flip G1i AI 14 14" Ultra 5, 32GB, 512GB SSD
Tootekood: B69E9ET#ABB GTIN: 198990760476
Pakkumised
2769,88 € | |||
2784,81 € | |||
2986,76 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B69E9ET#ABB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 2769.88 |
| Max. hind | 3109.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib