Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (AMD) 14" Ryzen 5, 32GB, 512GB SSD
Tootekood: 21TB001TMH GTIN: 199271377628
Pakkumised
2046,87 € | |||
2073,83 € | |||
2079,41 € | |||
2086,40 € | |||
2093,00 € | |||
2014,67 € | |||
2034,55 € | |||
2067,92 € | |||
2109,00 €* | |||
2109,00 €* | |||
2114,10 € | |||
2119,21 € | |||
2247,31 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21TB001TMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 2014.67 |
| Max. hind | 2269.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib