Sülearvuti DELL Pro 14 PC14250 14" Ultra 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO107_PC14250_EMEA GTIN: 2000001367773
Pakkumised
1261,40 € +1,00 € | |||
1203,56 € +0,96 € | |||
1234,60 € +1,00 € | |||
1235,51 € +3,93 € | |||
1256,45 € +1,01 € | |||
1283,10 € −0,94 € | |||
1332,48 € +2,89 € | |||
1339,91 € | |||
1363,07 € | |||
1420,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO107_PC14250_EMEA |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1191.60 |
| Max. hind | 1420.70 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib