Sülearvuti DELL Pro 14 PC14250 14" Ultra 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO107_PC14250_EMEA GTIN: 2000001367773
Pakkumised
1163,53 € | |||
1171,70 € | |||
1180,41 € | |||
1191,16 € | |||
1143,20 € | |||
1171,70 € | |||
1173,75 € | |||
1186,12 € | |||
1186,20 € | |||
1293,31 € | |||
1305,72 € +1,38 € | |||
1420,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO107_PC14250_EMEA |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1143.20 |
| Max. hind | 1420.70 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib