Sülearvuti DELL Pro Max 16 16" Ultra 5, 16GB SSD
Tootekood: 1020286452/2 GTIN: 2000001368602
Pakkumised
1392,88 € | |||
1398,46 € | |||
1420,08 € | |||
1503,50 € | |||
1359,00 € | |||
1361,42 € | |||
1369,90 € | |||
1399,94 € | |||
1419,90 € | |||
1419,92 € | |||
1585,72 € +0,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1020286452/2 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 16GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Min. hind | 1359.00 |
| Max. hind | 1639.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib