Sülearvuti HP EliteBook 8 G1i 14 14" Ultra 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: AD3C4ET#ABB GTIN: 199251427985
Pakkumised
2187,90 € | |||
2270,40 € | |||
2293,50 € | |||
2319,02 € | |||
2153,56 € | |||
2201,32 € | |||
2202,40 € | |||
2219,34 € | |||
2249,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD3C4ET#ABB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 2153.56 |
| Max. hind | 2409.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib