Sülearvuti HP EliteBook 8 G1i 14"
Tootekood: AD3B9ET#UUW GTIN: 199251428579
Pakkumised
1599,00 € | |||
2072,00 € | |||
2090,93 € | |||
2096,86 € | |||
2131,40 € | |||
2052,44 € −38,54 € | |||
2055,72 € | |||
2056,20 € | |||
2072,32 € | |||
2100,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD3B9ET#UUW |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1599.00 |
| Max. hind | 2339.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-20 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib