Sülearvuti Asus VivoBook 15 X1502VA-BQ681W 15.6FHD i5-13420H 16GB 512SSD EN W11 Silver
Tootekood: 14848175 GTIN: 4711387878125
Pakkumised
489,99 € | |||
558,58 € | |||
559,00 €* | |||
559,00 €* | |||
624,45 € | |||
658,86 € | |||
663,30 € +4,84 € | |||
668,91 € | |||
691,16 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 14848175 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 489.99 |
| Max. hind | 691.16 |
| Toode lisatud | 2025-07-20 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib