Sülearvuti Asus VivoBook 15 X1502VA-BQ681W 15.6FHD i5-13420H 16GB 512SSD EN W11 Silver
Tootekood: 14848175 GTIN: 4711387878125
Pakkumised
615,10 € −1,80 € | |||
488,99 € −1,00 € | |||
568,05 € −1,70 € | |||
569,42 € −1,70 € | |||
579,58 € −0,07 € | |||
583,58 € −4,85 € | |||
586,07 € −21,43 € | |||
591,40 € −22,90 € | |||
614,30 €* −5,10 € | |||
614,30 €* −5,10 € | |||
616,88 € −1,81 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 14848175 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 488.99 |
| Max. hind | 889.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-20 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib