Sülearvuti Lenovo ThinkPad X12 Detachable G2 Intel Core Ultra 5 134U 31,24cm 12,3" FHD 16GB DDR5 (fest) 512GB SSD 4G LTE W11P Topseller
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X12 Detachable G2 Intel Core Ultra 5 134U 31,24cm 12,3" FHD 16GB DDR5 (fest) 512GB SSD 4G LTE W11P Topseller
Tootekood: 21LK001LGE GTIN: 198153235698
Pakkumised
1905,45 € | |||
1921,63 € | |||
1994,81 € | |||
2004,89 € | |||
2067,25 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21LK001LGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Min. hind | 1905.45 |
| Max. hind | 2109.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib