Sülearvuti Microsoft Surface 7 EP2-21439 Ultra 7 266V Touch 15" 120Hz 16GB 512SSD Int W11Pro Platynowy
Tootekood: EP2-21439 GTIN: 196388457243
Pakkumised
2632,31 € | |||
2719,25 € +51,79 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-21439 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 2615.40 |
| Max. hind | 2719.25 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib