Sülearvuti Microsoft Surface Pro 11 Core Ultra 7-268V | 13" Dotyk | 32GB | 512GB | W11P | platynowy
Tootekood: EP2-20035 GTIN: 196388444236
Eripakkumised
Pakkumised
2939,33 € | |||
2955,45 € −1,70 € | |||
3053,40 € | |||
3220,30 € −5,00 € | |||
3231,80 € | |||
3967,16 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-20035 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 2939.33 |
| Max. hind | 3967.16 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib