Sülearvuti HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
Sülearvuti HP 255R G10 AMD Ryzen™ 7 7735U 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Silver
Tootekood: AD1T4ET GTIN: 198990485195
Pakkumised
621,35 € | |||
624,09 € | |||
663,51 € | |||
675,33 € +1,03 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD1T4ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 621.35 |
| Max. hind | 675.33 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib