Sülearvuti Samsung Galaxy Book4 Pro 16" Ultra 7 155H 32/512GB SSD Win11P NP964XGK-KS1DE
Tootekood: NP964XGK-KS1DE GTIN: 8806095565637
Pakkumised
1612,91 € −15,28 € | |||
1661,95 € | |||
1687,10 € | |||
1688,40 € | |||
1698,76 € | |||
1782,67 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP964XGK-KS1DE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1592.70 |
| Max. hind | 1809.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib