Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WGK-058 15,6" FHD 144Hz i7-14650HX 16GB/512GB SSD RTX 5070 Win 11
Tootekood: 001587-058 GTIN: 4711377346108
Pakkumised
1557,40 € | |||
1634,18 € | |||
1670,73 € | |||
1719,00 €* | |||
1719,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 001587-058 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1557.40 |
| Max. hind | 1779.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib