Sülearvuti Samsung Galaxy Book4 15,6" Core 5 120U 16GB/512GB SSD Win11 NP750XGK-KB2DE
Tootekood: NP750XGK-KB2DE GTIN: 8806095494517
Pakkumised
875,07 € | |||
877,11 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP750XGK-KB2DE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 819.50 |
| Max. hind | 877.11 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib