Sülearvuti MSI Titan 18 HX AI A2XWJG-656 Core Ultra 9 285HX 64GB/6TB SSD 18" UHD+ RTX5090 Win11 Pro
Tootekood: 001824-656 GTIN: 4711377340670
Pakkumised
7061,78 € −48,33 € | |||
7183,90 € | |||
7228,10 € | |||
7235,00 € | |||
7292,27 € | |||
7680,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 001824-656 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 9 |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×1600 (UWQHD+) |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 7061.78 |
| Max. hind | 7909.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib