Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165 AMD Ryzen™ 7 260 Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Black, Grey
Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA608UH-R7165 AMD Ryzen™ 7 260 Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Black, Grey
Tootekood: FA608UH-R7165 GTIN: 4711636114080
Pakkumised
1075,85 € +0,17 € | |||
1079,40 € +169,80 € | |||
1122,25 € +176,52 € | |||
1135,82 € +83,44 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FA608UH-R7165 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1075.85 |
| Max. hind | 1207.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-21 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib